Завантаження ...

Ковзанку в Чернігові вже відкрито!

katok.jpg

Міську ковзанку в місті Чернігові відкрили вчора, 09 грудня 2021 року. Вона почала працювати в Центральному парку культури та відпочинку. Поки вона працює у тестовому режимі. Проте для того аби провести час і весело, і з користю туди із перших же хвилин почали приходити люди. Одразу спадають у вічі зміни, які сталися із ковзанкою в порівнянні з минулим роком.

Найперше – нове освітлення та ілюмінація. Відповідно до задуму, вона створює затишну та невимушену атмосферу. Згодом ілюмінації стане ще більше. Де саме її розмістять та які ефекти вона справлятиме вирішать пізніше.

Крім того, льодовий майданчик оточує нова, більш міцна огорожа пофарбована люмінісцентними фарбами. На території самої ковзанки працює пункт куди можна здати своє взуття та камери схову для речей.

Для того аби проводити там зимові свята нині монтується невеличка сцена. Першим відзначатиметься День святого Миколая.

Під час першого цієї зими сеансу на ковзанах каталося близько 15 людей. Але загалом вона може вільно вмістити й сто.

Для того аби кататися могли і маленькі діти, можна додатково орендувати пінгвіна – спеціальне пристосування для того аби у малечі була точка опори. Вартість такої послуги – 150 гривень на годину.

Загалом, же година на ковзанах коштує 100 гривень для дорослих та 80 гривень для дітей.

Ковзанка працюватиме щодня з 10:00 до 21:30.

Завдяки тому, що поле постійно охолоджується, робота не перериватиметься навіть у теплі дні. А от дощ та сильний снігопад можуть стати на заваді.