Завантаження ...

Військові з Чернігова отримали прапор

prapor.jpg

Нещодавно військова чернігівська частина отримала прапор. З нагоди 30-ї річниці ЗСУ на Михайлівській площі міста Києва генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив 8-му навчальному центру Державної спеціальної служби транспорту Бойовий Прапор зі стрічкою з почесним найменуванням «Чернігівський». Про це повідомляється на сторінці центру. Оновлений Бойовий Прапор представили особовому складу частини. Крім того, його освятив капелан частини, отець Ігор.

Отримали бойовий прапор: чим відзначилася військова частина з Чернігова

8-й навчальний центр ДССТ готує цілий ряд спеціалістів. Серед яких, зокрема і військові сапери, водолази, пожежники та цілий ряд інженерних спеціальностей.

Бійці, навчені у цьому центрі, розміновували та відновлювали цивільні об’єкти на звільнених від проросійських терористів територіях. Наприклад, три школи та один дитячий садочок у Слов’янську, які постраждали від бандитів Гіркіна. Одну зі шкіл, зокрема, довелося розміновувати, адже найманці планували її підірвати.

Військовослужбовці також відновлювали пошкоджену під час боїв інфраструктуру, будують військові містечка та охороняють стратегічні об’єкти.