Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
мрия

На яку погоду очикувати українцям в вересні

pogoda1.jpg

Як завжди в вересні слід очикувати на літню та осінню погоду одночасно.

 

Початок місяця обіцяє бути досить теплим, але з його другої половини може розпочатися суттєве похолодання. Температурний антирекорд буде встановлений 25 вересня. У центрі країни на рівні +3 градусів, на півдні +11 градусів.

Про це OBOZREVATEL розповів народний синоптик Леонід Горбань. Він поділився детальним прогнозом на кожен день місяця для центру і півдня країни і презентував свої розрахунки.

Погода у вересні 2021 року в центрі України: дощі й температурні антирекорди

Перша половина вересня в центральній частині України буде досить теплою, в окремі дні – 5, 7 і 11 вересня – можливі невеликі дощі. Температура повітря вдень коливатиметься в межах +24... +27 градусів, вночі +16... +20 градусів.

Максимальні температурні показники у вересні народний синоптик прогнозує на 13-14 вересня – на його графіку в цей період спостерігається "плато". Ці дні будуть останніми спекотними днями осені.

Прогноз погоди Леоніда Горбаня на вересень для центру України

Уже з 15 вересня розпочнеться період різкого похолодання. До кінця місяця очікується кілька рекордів. Перший температурний мінімум Горбань прогнозує 17 вересня, коли нічна температура становитиме всього +6... +8 градусів, а денна +18... +20 градусів.

Далі похолодання, з незначним потеплінням в окремі дні, продовжиться. 25 вересня нічні температури повітря опустяться до позначки +3... +5 градусів, денні – до позначки +13... +15 градусів. У другій половині місяця народний синоптик прогнозує три дощові дні – 18, 20 і 22 вересня.

З 25 вересня очікується новий період потепління, але показників середини місяця очікувати не можна. Вересень для центру України закінчиться з нічними температурами на рівні +6... +8 градусів і денними на рівні +14... +16 градусів

Температурний мінімум в Україні очікується 25 вересня.

Погода у вересні 2021 року на півдні України: похолодання від +33 до +18

Прогноз погоди на вересень для півдня країни нагадує прогноз для центру, але температурні показники будуть трохи вищими, а опадів буде менше.

Перший тиждень місяця розпочнеться зі справжньої літньої погоди. Вдень повітря буде прогріватися до +31... +33 градусів, вночі до +21... +23 градусів. 6 і 8 вересня можливі невеликі дощі.

Потім температура буде потроху знижуватися. До 13 вересня народний синоптик прогнозує вдень не більш ніж +26... +28 градусів, вночі +19... +20 градусів.

Прогноз погоди на вересень для півдня України Леоніда Горбаня

16 і 21 вересня очікуються дощі. Після них, до 21 вересня денний температурний максимум становитиме вже +19... +22 градуси, вночі повітря не буде прогріватися вище ніж +16 градусів.

Найхолоднішим днем місяця для півдня країни Горбань назвав 25 вересня. Вночі очікується не більш ніж +11 градусів, вдень +14...+17 градусів. 24 і 26 вересня можуть пройти дощі.

Далі, як і в центральній Україні, буде невелике потепління. До 28 вересня денний максимум становитиме +18... +20 градусів, нічний +14 градусів.

Місяць закінчиться з температурними показниками +17... +19 вдень і +13 вночі.

Мебли для родины