Завантаження ...
knukim.edu.ua

Властивості кнопки скидання пробігу

probeg.jpg

Не всі автомобілісти знають про існування кноки, що допомагає скидати пробіг. Вона здатна не тільки обнулити дані. У більшості автомобілів у цього простого на перший погляд механізму є ще одна дуже важлива можливість, якою не варто нехтувати при експлуатації транспортного засобу. Отже, що ж можна зробити за допомогою кнопки?....

 

Не всі автомобілісти знають про існування кноки, що допомагає скидати пробіг. Вона здатна не тільки обнулити дані. 

У більшості автомобілів у цього простого на перший погляд механізму є ще одна дуже важлива можливість, якою не варто нехтувати при експлуатації транспортного засобу. Отже, що ж можна зробити за допомогою кнопки?

Скидання добового пробігу - функція корисна, особливо для розрахунку оптимальної витрати палива. Для неї на приладовій панелі є навіть спеціальна кнопка. При цьому далеко не кожен автомобіліст обізнаний про те, що в переважній більшості моделей, функціонал згаданої кнопки не обмежується однією лише функцією скидання.


Крім цього, згадана кнопочка може також активувати режим діагностики приладової панелі. Як нескладно здогадатися з його назви, необхідний він для перевірки працездатності всіх її елементів, а також виявлення конкретних помилок. Навіщо це потрібно? Для того, щоб автомобіліст або майстер мали можливість виявити проблему без використання будь-якого спеціального, додаткового обладнання.

Активувати режим перевірки нескладно. Спочатку затискаємо кнопку скидання добового пробігу і паралельно з цим включаємо запалювання. При цьому повинна загорітися приладова панель, всі її символи. Коли це станеться, необхідно опустити кнопку, а потім відразу ж натиснути її ще раз. Це дозволить завершити візуальний тест приладової панелі і отримати інформацію про її прошивку. Версія прошивки повинна буде з'являтися цифрами на дисплеї. Дана інформація потрібна головним чином для майстрів-електриків. Після цього натискаємо на кнопку скидання добового пробігу ще раз, і на все тому ж дисплеї повинні будуть з'явитися цифри.

Якщо цифр немає, значить все в порядку. Якщо вони все-таки з'явилися, значить бортовий комп'ютер знаходить в приладовій панелі якісь помилки і несправності. Далі справа залишається за малим. Можна або звернутися відразу до фахівця, повідомивши йому код помилки, або ж спочатку взяти технічну інструкцію і знайти розшифровку проблемного коду. Варто відзначити, що досить часто помилки не вимагають серйозного втручання і пов'язані з банальним заповненням пам'яті приладової панелі. У всіх інших випадках потрібно бути готовим розщедритися.

мрия