Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Україна відновить авіасполучення з 15 червня – рішення Кабміну

Обов'язкова вимога для мандрівників - масковий режим. З 15 червня має відновитися прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом. «Робота транспорту в Україні поступово відновлюється вже з 22 травня. Регіони України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується ....

 

Обов'язкова вимога для мандрівників - масковий режим. З 15 червня має відновитися прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом. 

«Робота транспорту в Україні поступово відновлюється вже з 22 травня. Регіони України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту», - написав міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму телеграм-каналі. Криклій зазначив, що обов'язкова вимога для мандрівників - масковий режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.

мрия