Податківці пояснили, як перевірятимуть скарги покупців на підприємців

У законопроектах, покликаних боротися з тіньовим бізнесом в Україні, не передбачено покарання для споживачів, які надають хибну інформацію про порушення підприємців, розповіли Gazeta.ua в Державній податковій службі. Щоправда споживачу не вигідно скаржитися на магазин...

У законопроектах, покликаних боротися з тіньовим бізнесом в Україні, не передбачено покарання для споживачів, які надають хибну інформацію про порушення підприємців, розповіли Gazeta.ua в Державній податковій службі.

Щоправда споживачу не вигідно скаржитися на магазин заради власної вигоди. "Через електронний кабінет перевірятимуть не тільки підприємця, який видав фіскальний чек, а й клієнта та достовірність документів, які він надав. Будь-яка компенсація можлива виключно після завершення перевірки", - наголосили у податковій службі.

Додали, що покупці вже сьогодні листом можуть скаржитися на підприємця, який надав нефіскальний чек. Однак контролюючим органам складно ідентифікувати такого заявника та оцінити обґрунтованість його скарги.