Завантаження ...

Як вберегтися від гормональних збоїв

Для того, щоб не було гормональних збоїв потрібно дотримуватися режиму сну, їсти менше цукру, бути фізично активним та відмовтеся від алкоголю. Коли є бажання бути здоровим, необхідно правильно харчуватися, бути фізично активним і дотримуватися режиму сну. Спати потрібно не менше 7 годин. Каші та цільнозерновий хліб...

Для того, щоб не було гормональних збоїв потрібно дотримуватися режиму сну, їсти менше цукру, бути фізично активним та відмовтеся від алкоголю.

Коли є бажання бути здоровим, необхідно правильно харчуватися, бути фізично активним і дотримуватися режиму сну. Спати потрібно не менше 7 годин.  Каші та цільнозерновий хліб значно кращі джерела вуглеводів. Вони стануть на заваді розвитку діабету. А от від цукру і борошна слід відмовитися.

Щодня варто їсти до 150 мг йоду, щоб утворювати тиреоїдні гормони. Вага, співвідношення талії і стегон є хорошими індикаторами ризику гормональних порушень та серцево-судинних хвороб. Куріння може впливати на рівень гормонів щитоподібної залози. Жінкам не можна вживати алкоголь, через підвищення розвитку гормон - залежних пухлин.

Уляна Супрун радить не здавати аналізи на всі гормони одночасно, щоби бути певними, що все гаразд. Слід бути чутливими до свого стану і вчасно звернутися до лікаря – після огляду він скаже, який саме аналіз слід здати.

мрия