Cесія Славутицької міської ради

На розгляд чергової, 55-ої, сесії Славутицької міської ради було винесено 37 питань, розгляд яких тривав аж цілих два дні, 6 і 11 березня. Одним із перших питань порядку денного депутати розглянули обрання секретаря міської ради. Міським головою на цю посаду була запропонована кандидатура Олександри Євгенівни Кейс...

 
 

На розгляд чергової, 55-ої, сесії Славутицької міської ради було винесено 37 питань, розгляд яких тривав аж цілих два дні, 6 і 11 березня. Одним із перших питань порядку денного депутати розглянули обрання секретаря міської ради.

Міським головою на цю посаду була запропонована кандидатура Олександри Євгенівни Кейс - депутата Славутицької міської ради. Після проведеного таємного голосування дана кандидатура не набрала більшості голосів. Після складання депутатських повноважень виведено зі складу комісії ради з питань архітектури та будівництва, комунальної власності, орендних відносин, приватизації, енергоефективності, реформування житлово-комунального господарства та тарифної політики Миркіна Володимира Петровича, а до складу вказаної комісії введено депутата Нестеренка Дмитра Анатолійовича.

Прозвучали заяви від депутатів:

– Радченко Олени Володимирівни – щодо садочка «Маріте»: необхідність встановлення веранд, налагодження освітлення, заміни елементів на дитячих майданчиках, про норми вивозу сміття;

– Чеснокова Сергія Миколайовича – щодо заяви колишнього секретаря ради Борисова Володимира Володимировича про урізання його повноважень під час виконання службових обов’язків;

– Джалаляна Константина Валерійовича – щодо соціальних гарантій учасникам АТО: придбання житла, лікування в стаціонарі, отримання безкоштовних ліків, компенсації вартості за проїзд, спорудження пам’ятного знаку захисникам України;

– Федосенка Михайла Михайловича – щодо вивозу піску, службового розслідування поведінки керуючого справами виконкому;

– Корнійчика Юрія Миколайовича – щодо обрізання гілок тополь та омели, прибирання загальноміських територій, встановлення тарифів на вивіз сміття та роботи подрібнювача гілля, аварійну ділянку дороги (вулиця Військових будівельників).

Орлов Максим Іванович надав інформацію про те, що 5 березня відбулася зустріч голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Петрука Віталія Вікторовича з головами профспілкових організацій Зони відчуження, на якій було презентовано проект реформ у зоні відчуження.

Чорнобильська АЕС залишається єдиним, цілісним комплексом. У 30-кілометровій зоні передбачається робота шести підприємств. Є проблеми й з фінансування цих підприємствах, питання будуть вирішуватися при сприянні адміністрації ДАЗВ.

6 березня тільки у другій половині дня депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Взяли до уваги звіт міського голови щодо діяльності виконавчих органів Славутицької міської ради у 2018 році, затвердили звіт про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Славутича за 2018 рік у рамках «Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутич до 2020 року» та звіт про виконання міського бюджету Славутича за 2018 рік, заслухали звіт про виконання плану роботи Славутицької міської ради та затвердили план роботи на 2019 рік.

Розглянуті та затвердженні були й низка міських програм – це: «Заміна, модернізація, капітальний ремонт та диспетчеризація ліфтів житлового фонду м. Славутич на 2019 рік», «Третій вік: старість на радість», «Забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у місті Славутич на 2019–2020 роки» (передбачається виділити 500 тис. грн на закупівлю житла на вторинному рику в Славутичі).

Внесено зміни до міських програм «Розвиток фізичної культури і спорту», «Розвиток інформаційного суспільства Славутича «Електронне місто», «Забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства міста Славутич на 2019 рік», «Благоустрій міста».

Прийнято рішення про порядок використання коштів, передбачених на фінансування програми «Забезпечення діяльності ради» на 2019 рік. Розглянута й низка земельних питань.

З метою покращення медичного забезпечення містян була прийнята програма «Місцеві стимули для працівників охорони здоров`я на 2019 рік». Адже проблемним питанням є дефіцит лікарів у місті (29 вакантних посад).  З загальної чисельності працюючих (319 осіб) близько 50% – пенсійного віку, молодих спеціалістів – лише троє, укомплектованість лікарями складає 35%, не вистачає чотирьох лікарів загальної практики–сімейних лікарів та трьох педіатрів.

Даною програмою передбачені кошти для здійснення додаткових стимулюючих виплат медичним працівникам первинної медичної допомоги та виділення коштів у розмірі 800 тис. грн на придбання житла для лікарів.

Основні питання денного були розглянуті депутатами, проте зміни до міського бюджету так і не були проголосовані більшістю депутатів, тому і прийняті програми поки ще не запрацюють. Наступна чергова сесії запланована на 12 квітня.

Відділ інформації