Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

У Славутичі продовжується приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї».

У Славутичі продовжується приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Послуги в нашому місті надають лікарі Державного закладу «Славутицька медико-санітарна частина №5», в тому числі амбулаторії загальної практики і сімейної медицини «Київська» Відтепер кожен може обрати лікаря для себе...

У Славутичі продовжується приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї».

Послуги в нашому місті надають лікарі Державного закладу «Славутицька медико-санітарна частина №5», в тому числі амбулаторії загальної практики і сімейної медицини «Київська». Відтепер кожен може обрати лікаря для себе, та своїх дітей, для цього потрібно підписати декларацію з обраним вами лікарем.

Які документи потрібні, щоб підписати декларацію?

Із собою треба мати паспорт, номер податкової картки і мобільний телефон. Якщо хочете підписати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то мусите мати свідоцтво про народження дитини.

Хто має заповнювати декларацію: пацієнт чи лікар?

Це питання особливо хвилює літніх людей, які бояться допустити помилки при заповненні декларації. Відразу зауважимо: паперових декларацій нема. Вони є лише в електронному варіанті. Декларацію може заповнювати лікар, медсестра або реєстратор.

Як заповнюється декларація?

Працівник медзакладу вводить дані пацієнта в електронну систему. На мобільний телефон пацієнта надійде СМС із кодом, який треба повідомити медпрацівнику. З електронної системи медпрацівник роздруковує два екземпляри заповненої декларації. І завдання пацієнта – перевірити, чи усі дані правильні. В обох примірниках вони мають бути однакові.

Якщо все правильно, пацієнт підписуєте дві декларації: один примірник забирає собі, другий залишається в лікаря. Медпрацівник закладу накладає електронний цифровий підпис на декларацію і відправляє її в систему «Електронне здоров’я». Усе, пацієнт офіційно підтвердив вибір свого лікаря.

Чи можна змінити лікаря і як це зробити?

Якщо людина помилилася з вибором лікаря чи змінила місце проживання, вона спокійно може змінити лікаря. Зробити це доволі просто: слід обрати нового лікаря і з ним підписати декларацію. Коли вона потрапить в систему «Електронне здоров’я», попередня декларація автоматично анулюється.

Довідки за телефонами 2-21-88 (поліклініка) та 2-35-37 (амбулаторія «Київська»). 

Мебли для родины