Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

автор «Дикої природи» та «Життя..» на ВВС знімає фільм у зоні відчуження

Засновник жанру документальних фільмів про природу - автор «Дикої природи» та «Життя..» на ВВС знімає фільм у зоні відчуження. Відомий британський натураліст, режисер і телеведучий Девід Аттенборо знімає частину свого нового фільму у місті Прип’ять. Він обрав для зйомок саме зону відчуження...

 
Засновник жанру документальних фільмів про природу - автор «Дикої природи» та «Життя..» на ВВС знімає фільм у зоні відчуження

Відомий британський натураліст, режисер і телеведучий Девід Аттенборо знімає частину свого нового фільму у місті Прип’ять. Він обрав для зйомок саме зону відчуження, адже це єдине місце на Землі, де так яскраво можна прослідкувати процес відновлення екологічної рівноваги в умовах обмеженої діяльності людини.


«Для агентства важливо, щоб люди могли пізнати трансформацію зони відчуження у різних формах – через документальні фільми, живопис, фотографію, музику тощо. Ми підтримуємо мистецтво у всіх його проявах і нам дуже приємно, що такі видатні люди переймаються темою відродження природи зони відчуження», - наголосив Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

Сам режисер вважає своєю професійною місією необхідність показати складність, красу і різноманіття життя на нашій планеті, підкресливши одночасно крихкість її екологічної рівноваги, і зона відчуження чудово це демонструє на своєму прикладі.
Наразі знімальний процес ще триває. Назва майбутнього фільму ще не відома, але епізод про зону відчуження точно стане його частиною.

Довідково:
Сер Девід Фредерік Аттенборо — один із найзнаменитіших у світі ведучих-натуралістів. Народився 8 травня 1926 року в західному Лондоні (Англія). Багато хто вважає його засновником документальних фільмів про природу.
З 1977 року він відзняв понад 250 серій програми про дику природу, яка усі ці роки під різними назвами виходить на телеканалі ВВС. Окрім того, Девід є автором 10 серіалів серії «Життя…», у яких розповідає про еволюцію тваринного світу, психологію тварин та кліматичні зміни.
Мебли для родины