Міські новини

8 жовтня міський голова Юрій Фомічев провів загальноміську нараду з питань міського господарства. Були підведені підсумки фестивалю "Золота осінь Славутича", обговорені такі питання: підготовка міста до до осіннього-зимового періоду, харчування учнів...

8 жовтня міський голова Юрій Фомічев провів загальноміську нараду з питань міського господарства. 

Про підсумки фестивалю «Золота осінь Славутича»
На окремій нараді з оргкомітетом проаналізовано та зроблено висновки щодо проведення ювілейного ХХV Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича». Місто отримало позитив від кількості учасників та проведених заходів, візиту Марини Порошенко, керівництва Київської ОДА, що високо оцінило організацію фестивалю. Концертна програма за участі зірок української естради та переможців Національного проекту «Яскраві діти України» відбувся за сприянням народного депутата України Ярослава Москаленко.
Наступний фестиваль «Золота осінь Славутича» буде, і готуватися до нього треба починати вже сьогодні.

Підготовка до осіннього-зимового періоду
Технічно місто підготовлено до опалювального сезону. Сім ділянок теплотраси відремонтовано. Котельня до пуску тепла готова. Оперативний персонал виведений у зміну.
КП «ДЕУ» заготовлюється пісково-соляна суміш. Завершено ямковий ремонт у місті, далі він буде продовжуватися поза межами міста.
На нараді підкреслено важливість відпрацювання чіткої системи освітлення Славутича, адже стан міських електромереж у ненайкращому стані. Ремонти у Білгородському та Тбіліському кварталах потребують капітальних вкладень.

Акцент на підписну кампанію «Лікар для кожної сім’ї»
З 11 вересня у Славутичі стартувала підписна кампанія. Цехові лікарі мають теж право підписувати декларації з пацієнтами. Підписна кампанія триває у всіх містах. Якщо по Київській області цей показник склав 48%, то у Славутичі маємо всього 8%, і це вкрай низький показник. Про це повідомив на нараді міський голова Юрій Фомічев: «Ми втрачаємо кошти. Ті медичні заклади первинного рівня, що підписали своїх пацієнтів, отримали у 4 рази більше ресурсу, ніж ми маємо по субвенції, а лікарі достойну зарплату – 15-16 тис. грн. З нового року ми будемо змушені працювати виключно із Службою здоров’я. Запроваджуються два списки – зелений і червоний. Зелений – ті, хто підписав, це близько 400 грн на людину на рік. Червоний – ті, хто угоду з лікарем не уклав, але рахується на цій території і закріплений за даним медичним закладом – це буде 240 грн на півроку, і все. З 1 липня, коли пацієнти з червоного списку будуть звертатись до лікарні, ніхто не знає, який лікар буде його обслуговувати. Навіть з 1 січня лікар, який має в червоному списку пацієнта, може відмовити в обслуговуванні через недоотримання ресурсу через медичний заклад. Тому бажано завершити підписну кампанію в цьому році».
8 жовтня відбулася зустріч керівництва міста з колективом МСЧ №5, де обговорені всі питання. У адміністрації медичної частини є своє бачення процесу реорганізації, тому вона і направила позов до суду. Проте процес реорганізації медичної частини триває і не зупиняється, прийнято діючі нормативи – рішення сесії Славутицької міської ради, зареєстровано новий Статут ДЗ «СМСЧ №5» Славутицької міської ради.

Про харчування учнів
За інформацією управління освіти гарячим харчуванням забезпечено 1230 учнів 2–11 класів, із них за рішенням виконавчого комітету Славутицької міської ради за рахунок місцевого бюджету 446 учнів пільгових категорій отримують харчування безкоштовно.
Більше інформації про загальноміську нараду – за посиланням www.youtube.com (канал slavutich mvk).
Відділ інформації