Конкурс із відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА повідомляє: відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі, Європейська комісія 10 серпня 2018 р. оголосила конкурс із відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»


Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА повідомляє: відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі, Європейська комісія 10 серпня 2018 р. оголосила конкурс із відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018−2020 роки з бюджетом 375,6 млн євро. Учасники можуть брати участь у широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу в запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі Центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Тривалість проектів, які, як правило, реалізуються в державах-членах ЄС, – від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18−30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах.

Також у конкурсі можуть брати участь представники України. Водночас участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.
Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал: https://europa.eu/youth/solidarity_en Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня цього року.

Більш докладну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps