Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Про вересневу сесію Славутицької міської ради

Депутати Славутицької міської ради на черговій, 47-ій сесії, що відбулась 10 вересня, розглянули 49 питань. На початку сесії голова Славутицької міської виборчої комісії Ж. А. Акушевич ознайомила присутніх із постановою.

 
Депутати Славутицької міської ради на черговій, 47-ій сесії, що відбулась 10 вересня, розглянули 49 питань.  На початку сесії голова Славутицької міської виборчої комісії Ж. А. Акушевич ознайомила присутніх із постановою.
5 вересня до Славутицької міської виборчої комісії надійшло рішення Славутицької міської ради «Про дострокове припинення повноважень депутата Славутицької міської ради VII скликання Хусалімова В’ячеслава Галімзеновича y зв’язку зі смертю». Постановою Славутицької міської виборчої комісії визначено обраним наступного за черговістю кандидата в депутати Славутицької міської ради від Славутицької міської партійної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Демидова Олександра Олексійовича, керівника ТОВ «Медіа−Дім» м. Славутич.

Далі депутати схвалили Концепцію соціально-економічного розвитку територіальної громади м. Славутича Київської області, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад «Славутич−Чернігівській регіон». Дійсно, об’єднання ресурсів територіальних громад є дієвим та ефективним механізмом для спільного вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад на місцевому рівні, дає можливість більш ефективно надавати послуги місцевому населенню, реалізувати проекти соціально-економічного розвитку, в тому числі в питаннях енергозбереження.

У Славутичі дано старт першому в Україні муніципального кооперативу. Встановлення сонячних батарей на міських об’єктах дасть можливість власникам кооперативу отримувати свою електроенергію та сприятиме створенню ринку постачання електроенергії. А кожен славутичанин за бажанням може стати членом кооперативу. Детальну інформацію про новий проект надав голова правління громадської організації «Грінінкубатор» Роман Зінченко. Як перший крок, КП «Агентство регіонального розвитку» отримало згоду на вступ до споживчого товариства «Сонячне місто».

Відповідно до Закону України «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій», передбачено спрямування коштів в обсязі 10% на спорудження об’єктів соціального призначення прилеглих територій, в тому числі й у м. Славутич. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, «будівництво – процес створення нових, а також розширення, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, об’єктів виробничого і невиробничого призначення».

Тому для отримання фінансування на об’єкти міста необхідно розробити проектно-кошторисну документацію, відповідно депутатами були внесені зміни до «Програми будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Славутич на 2018 рік». Також депутати внесли зміни до міських програм «Захисник Вітчизни», «Здоров’я славутичан», «Благоустрій міста» та бюджету Славутича на 2018 рік. На 100 тис. грн збільшено фінансування міської програми «Турбота» для надання матеріальної допомоги жителям.

Прийнято низку рішень стосовно діяльності медичних закладів, а саме: затверджено установчі документи комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради та розпочато 2-місячний процес реорганізації Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №5 Міністерства охорони здоров’я України» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради.

Змінена назва Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Славутич та затверджено «Положення про Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар». Позитивно вирішено питання про створення групи продовженого дня в загальноосвітній школі №2 Славутицької міської ради.
Розглянуто питання про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Славутич. Не залишена поза увагою електронна петиція щодо визнання котів частиною міської екосистеми та запропоновані заходи щодо створення комфортних умов співіснування жителів міста і безпритульних тварин та покращення санітарно-епідеміологічного стану.

На завершення своєї роботи депутати внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету (новими членами виконкому стали Моругий С. Д. та Кобяк О. Ф.) та розглянули земельні питання.
З рішеннями Славутицької міської ради можна ознайомитися на сайті e-slavutich.gov.ua

Відділ інформації
Мебли для родины