Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Не старіють душею ветерани

У Залі урочистих подій 12 липня вітали Організацію ветеранів війни з 20-ю річницею! Голова ради ветеранів Іван Афанасійович Сівер поділився своїми спогадами про створення організації та її діяльність за час існування. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих ветеранів. Із вітальним словом до ветеранів звернувся міський голова Юрій Фомічев.У Залі урочистих подій 12 липня вітали Організацію ветеранів війни з 20-ю річницею! Голова ради ветеранів Іван Афанасійович Сівер поділився своїми спогадами про створення організації та її діяльність за час існування. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих ветеранів. Із вітальним словом до ветеранів звернувся міський голова Юрій Фомічев.

Він подякував ветеранам за їхні подвиги, побажав довгих років життя, міцного здоров’я та процвітання організації. За активну громадську діяльність та з нагоди 20-річчя створення організації, ветеранам вручили Грамоти міського голови. Музичний подарунок підготувала Вікторія Шевченко та Катерина Делікатна.

Із промовами та вітальними словами також виступили голова профспілкової організації непрацюючих ветеранів ЧАЕС Лідія Клімова, начальник Пенсійного фонду Надія Баглай, секретар організації ветеранів війни Римма Романенко та член організації Лідія Чернега. Музичне привітання звучало і від Світлани Шарабріної під акомпанемент Миколи Кривопиші. 

Разом зі Світланою Василівною ветерани заспівали душевних пісень. Завершився захід піснями у виконанні хору ветеранів та груповим фото.

Відділ інформації 

 

Мебли для родины