Завантаження ...
Новобудови Києва

Чемпіонат з багатоборства

10 липня, на території військової частини 3027 в с. Нові Петрівці фінішували змагання з функціонального багатоборства на «Найбільш фізично підготовлений підрозділ Національної гвардії України».Чемпіонат визначив переможців серед 17 збірних команд військових частин-учасників

Чемпіонат визначив переможців серед 17 збірних команд військових частин-учасників, в яких змагалися 110 спортсменів ( 50% серед них є учасниками АТО).

Всі три дні хлопці змагалися за різними напрямами: 8 липня, на початковому етапі чемпіонату, бійці виконували індивідуальні силові вправи, 9 липня - 17 команд-учасників конкурували у воєнізованому кросі з подоланням перешкод, а вже 10 липня, гвардійці відпрацьовували силову естафету.

Серед частин з охорони атомних електростанцій –збірна команда взводу спеціального призначення військової частини 3041 здобула третє командне місце.