Російські військові імітували атаку на кордоні з Чернігівською областю

Збройні сили Росії продовжують обстрілювати українських військових з території РФ, а також імітували атаку на кордоні України. Навпроти ділянки прикордонної служби "Гірськ" та "Грем`яч" у Чернігівській області у вівторок відбулася чергова провокація з боку російських військових.

 
Збройні сили Росії продовжують обстрілювати українських військових з території РФ, а також імітували атаку на кордоні України.

Про це інформує в середу Інформаційний центр РНБО.

Навпроти ділянки прикордонної служби "Гірськ" та "Грем`яч" у Чернігівській області у вівторок відбулася чергова провокація з боку російських військових.

Декілька одиниць важкої техніки демонстративно наблизилися до державного кордону України, розгорнулися в бойові порядки, імітували атаку, а потім повернулися та рухалися вздовж лінії державного кордону.
Збройні сили Росії продовжують нарощувати військову присутність неподалік державного кордону України.

Встановлено, що в районі населеного пункту Кругленьке – урочище Кручений Ліс Курської області облаштовано польовий табір Збройних сил Російської Федерації, де перебувають підрозділи 32-ї окремої мотострілецької бригади та 24-ї окремої бригади спецпризначення ГРУ з Новосибірської області, а також 56-го інженерно-саперного полку з Республіки Татарстан.

Джерело: www.pravda.com.ua