Стукачі врятували рибу поблизу Неданчич

І знов у селі Неданчичі Ріпкинського району браконьєри полюють на рибу. 21 липня надвечір дільничному інспектору прикордонної служби, від місцевих жителів, надійшла інформація про можливий вилов риби забороненими знаряддями лову. Для перевірки цієї інформації від відділу прикордонної служби «Дніпровське» вислали прикордонний наряд «Прикордонний патруль».

 
І знов у селі Неданчичі Ріпкинського району браконьєри полюють на рибу.

21 липня надвечір дільничному інспектору прикордонної служби, від місцевих жителів, надійшла інформація про можливий вилов риби забороненими знаряддями лову.

Повідомляє помічник начальника загону — начальник прес-служби, підполковник Олександр Дудко.

Для перевірки цієї інформації від відділу прикордонної служби «Дніпровське» вислали прикордонний наряд «Прикордонний патруль». Незабаром випереджувальна інформація отримала своє підтвердження, на відстані 700 метрів від села прикордонний наряд виявив чоловіка, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову, а саме бреднем та незаконно добуту рибу.

Правопорушником виявився 53-річний житель м. Славутич у якого вилучили 12-метрову сітку та незаконно здобуту рибу.

На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали справи направлені для розгляду до Ріпкинського районного суду в Чернігівській області. Сума завданої державі шкоди склала 170 гривень.

По материалам http://svoboda.fm/