Простір довіри та порозуміння

Що буде на фестивалі? На це питання відповідали ведучі Маргарита Кулічова та Юрій Марченко на урочистому відкритті П’ятого міжнародного фестивалю кіно та урбаністики. І як стало відомо, на «86» буде: а) кіно; бе) урбаністика; ве) музика; ге) фуд-корт; де) говорильня.

Що буде на фестивалі? На це питання відповідали ведучі Маргарита Кулічова та Юрій Марченко на урочистому відкритті П’ятого міжнародного фестивалю кіно та урбаністики. І як стало відомо, на «86» буде: а) кіно; бе) урбаністика; ве) музика; ге) фуд-корт; де) говорильня. 

Поважним буде журі традиційного конкурсу «Пальма Півночі»: Наталка Ворожбит (вона написала сценарій кінофільму «Кіборги»), Віктор Корінь (Чехія), Марія Кувшінова (Росія). А головний приз від телеканалу «Настоящее время» має скласти 1 000 доларів США.
На відкритті фестивалю виступили: Віктор Шевченко, перший заступник міського голови, Ірина Френкель, керівник Українського центру досліджень при Міністерстві культури України, організатор проекту «Малі міста – великі враження».

Координатор архітектурного воркшопу Ольга Коваль повідомила, що її проект про подолання труднощів, над яким вона працювала майже рік, залишиться в дарунок Славутичу.

Засновники фестивалю Надія Парфан та Ілля Гладштейн зі сцени Кіноконцертного комплексу зізналися, що фестиваль − це простір довіри та порозуміння, дякували спонсорам та 130-м доброчинцям, які підтримали фестиваль, за спільний кошт, а потім і відкрили П’ятий міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86».

Родзинкою відкриття став виступ оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ (Чернігів, керівник − підполковник Ігор Кішман). Серед гостей фестивалю і телеведуча Яніна Соколова. Фільм «Фонко» (Швеція, Німеччина, 2016, режисери: Йоран Г’юґо Ольсон, Ламін Даніель Ядама, Ларс Ловен) відкрив кінопокази. Ввечорі запрацювала «Зона «ТЮ» − вибухове відкриття музичної програми в зоні магнітної аномалії на фестивалі.
Фестиваль «86» відкрито!

Відділ інформації

Далі буде…