Музика, що підкорила слухачів

Знову славутичан порадував виступ академічного симфонічного оркестру "Філармонія" Чернігівського обласного філармонійного Центру. Цього разу колектив презентував концерт американської музики під керівництвом диригента Девіда Андре (США).Звуки музики з кожним твором захоплювали мелодійністю та гармонійністю, брали в полон своєю чарівністю та натхненністю диригента, і кожен у складних співзвуччях шукав відчуття власних переживань.

Симфонічний оркестр "Філармонія" Чернігівського обласного філармонійного Центру вже вдруге відвідує Славутич з концертом. Першого разу диригентом був Микола Сукач в залі був аншлаг, а слухачі виходили з посмішкою на обличчі, бо концерт виявився жартівливим і емоційно насиченим.

Цього разу колектив презентував концерт американської музики під керівництвом диригента Девіда Андре (США).Звуки музики з кожним твором захоплювали мелодійністю та гармонійністю, брали в полон своєю чарівністю та натхненністю диригента, і кожен у складних співзвуччях шукав відчуття власних переживань.