Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Термін здачі в експлуатацію конфаймента над ЧАЕС перенесли на листопад

Здавання в експлуатацію нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській атомній електростанції переноситься на листопад 2018 року. Про це повідомив на брифінгу голова Держагентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук. Раніше Державна інспекція ядерного регулювання прогнозувала введення в дію нового конфайнменту на ЧАЕС наприкінці травня 2018 року.

Здавання в експлуатацію нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській атомній електростанції переноситься на листопад 2018 року.
Про це повідомив на брифінгу голова Держагентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

"Нині триває постійний аналіз (НБК) на тій стадії, на якій ми перебуваємо... Ми можемо говорити про листопад для НБК", - сказав він, зазначивши, що це не кінцевий термін.

Раніше Державна інспекція ядерного регулювання прогнозувала введення в дію нового конфайнменту на ЧАЕС наприкінці травня 2018 року.

Нагадаємо, новий безпечний конфайнмент ЧАЕС - найбільша з будь-коли побудованих рухомих наземних конструкцій завдовжки 165 м, завширшки 257 м, заввишки 108 м і загальною вагою 36 тис. тонн. Будівництво об'єкту почалося у квітні 2012 року. 20 березня держпідприємство "Чорнобильська атомна електростанція" оголосила про початок екскурсій на станцію. Під час екскурсії відвідувачі зможуть пройти слідами працівників ЧАЕС - добиратися до станції вони будуть із міста Славутича, тією самою електричкою, якою щодня їздять працівники.

Крім того, з 15 березня екскурсанти також можуть відвідати музей "Зірка Полин" у місті Чорнобиль. 
Мебли для родины