Наші футзалістки стали чемпіонами!

З 10 по 12 квітня 2018 року в м. Славутич пройшов Фінальний етап Чемпіонату України серед жіночих команд 1 ліги спортивного сезону 2018 року. Після декількох відбіркових етапів до фінального етапу потрапило згідно регламенту змагань шість кращих команд України з п’яти...

 

З 10 по 12 квітня 2018 року в м. Славутич пройшов Фінальний етап Чемпіонату України серед жіночих команд 1 ліги спортивного сезону 2018 року.

Після декількох відбіркових етапів до фінального етапу потрапило згідно регламенту змагань шість кращих команд України з п’яти областей України, що були розділені на дві групи.
В змаганнях наше місто представляла команда дівчат «КДЮСШ - Олімп» м. Славутич (тренер – Панченко Володимир. )

Склад команди : Мекшун Вікторія, Балан Ірина, Боровик Тетяна, Голубцова Анна, Коваленко Альона, Каранда Марія, Кузнецова Ліза, Лукяшко Альона, Щербина Дарина.

З першої гри Славутицька команда дала зрозуміти суперникам, що буде боротись до останнього і націлена тільки на перемогу. Спочатку дівчата впевнено здолали команду з м. Миколаєва 15-3 далі зіграли в нічию з командою м. Ірпеня таким чином забезпечивши собі перше місце в своїй групі.

В півфіналі дівчатам з «КДЮСШ - Олімп» протистояла команда з м. Полтава під керівництвом досвідченого тренера та в минулому гравця – Лясковської О.А. Гра була нервовою для обох команд в зв’язку з цим було зроблено багато помилок і як результат чимало голів. Та Славутичанки виявились сильнішими, загальний рахунок 6-2.

Нарешті довгоочікуваний фінал. І за іронією долі знову гра проти команди «ДЮСШ» м. Ірпінь, котра в півфіналі мінімально здолала команду «КНУБіА» з м. Києва.

Дівчата розуміли, що вони за крок до перемоги і відчувши запах перемоги, практично не давали суперникам дихнути. Перший тайм закінчився з рахунком 4-0, а загалом гра закінчилась з рахунком 7-1. Все таки дівчат з Ірпіня змогли забити гол престижу та на більше їх не хватило.

Чемпіоном України з футзалу серед жіночих команд 1 ліги спортивного сезону 2018 року стала команда «КДЮСШ – Олімп» м. Славутич.

2 місце – «ДЮСШ» м. Ірпінь, 3 місце – «ДЮСШ ім.. Бутовського» м. Полтава
Також були визначені кращі гравці в амплуа. Кращий бомбардир – Брови Тетяна «КДЮСШ - Олімп» м. Славутич, кращий воротар – Ковальчук Вероніка «ДЮСШ» м. Ірпінь.