Завантаження ...

Зустріч громадських організацій та активістів міста

В Офісі підтримки громадських ініціатив (БК «Енергія», ІІ поверх) 22 березня відбулася зустріч представників громадських організацій та активістів міста Славутич. Зустріч проходила у форматі «печа-куча». Печа-куча (з японської – «балаканина») – це презентації коротких доповідей...

 

В Офісі підтримки громадських ініціатив (БК «Енергія», ІІ поверх) 22 березня відбулася зустріч представників громадських організацій та активістів міста Славутич. Зустріч проходила у форматі «печа-куча». Печа-куча (з японської – «балаканина») – це презентації коротких доповідей, спеціально обмежених за формою і тривалістю.

Доповідач використовує презентацію з 20-ти слайдів, кожен слайд демонструється 20 секунд, після чого автоматично змінюється на наступний. Таким чином, тривалість доповіді обмежена шістю хвилинами. Організаторами зустрічі виступив Офіс підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради. Метою заходу було стимулювання громадськості та влади до діалогу, пошук партнерів та джерел додаткового фінансування. Печа-куча – це можливість для громадських організацій презентувати успішні проекти, які вже діють, започаткувати або презентувати нові проекти, обговорити перспективні ідеї.

У заході взяло участь 19 осіб, які є представниками восьми громадських організацій або просто міськими активістами. Учасники печі-кучі ознайомились із: презентацією діяльності ГО «86» від Олени Кастальської, ГО «Товариство ветеранів ЧАЕС м. Славутич» – від Лідії Климової, СМО «Партія ветеранів Афганістану» – від Володимира Прантенка, ГО «Центр розвитку громади» – від Віктора Одиниці, ГО «Асоціація жінок» – ліквідовано від Людмили Вольської, МГО «Спілка виробників та роботодавців» – від Юрія Єгоренка, Організації молоді ППО ЧАЕС – від Юрія Діордієва, Асоціації «…ще не вечір» СМГО «Туристичний кластер – Славутич» – від Сергія Акулініна, ГО «Rider–X» – від Ігоря Денісенка, досягненнями представниці батьківської громади Світлани Воронцової.
Присутнім також Дмитро Корчак презентував й нове ГО «Добросусіди». Результатом зустрічі стало знайомство представників діючих громадських організацій та громадськості між собою, запропоновані нові перспективні ідеї та обговорена можливість щодо акумуляції зусиль, наявних ресурсів тощо. У свою чергу Офіс підтримки громадських ініціатив й надалі запрошує громадські організації до співпраці та продовжує надавати безкоштовну можливість використовувати офісне приміщення, необхідну техніку та обладнання, простору залу БК «Енергія» для проведення заходів, запланованих для членів громадських організацій, громадських активістів тощо.

Контактна інформація для довідок:

телефони: 2-10-90, 2-22-50, адреса для листування: slavutich.ofis@gmail.com

контактні особи: Арина Старовойтова, Олена Вялько.

мрия