Міні-футбол дітей та солдатів

У Талліннському ФОКу «Динамовець» за ініціативи в/ч 3041, сприяння відділу молоді та спорту, управління освіти і науки 22 березня відбулося змагання серед освітніх закладів Славутича з міні-футболу. Захід був приурочений до 4-ї річниці Національної гвардії України.

 

У Талліннському ФОКу «Динамовець» за ініціативи в/ч 3041, сприяння відділу молоді та спорту, управління освіти і науки 22 березня відбулося змагання серед освітніх закладів Славутича з міні-футболу.

Захід був приурочений до 4-ї річниці Національної гвардії України. Військова частина №3041 виступила як співорганізатором, так і спонсором змагань. За регламентом змагань, участь у них брали команди навчальних закладів, до складу яких входили учні 11-х класів. А особливим підсиленням всіх команд стала участь в них бійців в/ч 3041. Отже, кожна команда отримала до свого складу по одному солдату.

Результати змагань:

І місце – команда школи №3;
ІІ місце – команда школи №2;
ІІІ місце – команда школи №1.

У кінці гри поза конкурсом відбулась товариська зустріч переможця та команди в/ч 3041, в якій з рахунком 2:1 перемогли… учні! Усі команди отримали солодкі подарунки від в/ч 3041, а призери та переможці – медалі та грамоти від відділу молоді та спорту.

Вітаємо команду школи №3 з абсолютною перемогою у змаганнях! Нагадуємо, що 20 березня команда школи

3 також перемогла й у змаганнях з волейболу.

Дякуємо в/ч 3041 Національної гвардії України за співпрацю та спонсорство!


Відділ молоді та спорту
виконавчого комітету Славутицької міської ради