«Добрий настрій» Славутича

Ось і закінчився 2017-й. Наш театральний колектив весь цей рік репетирував і готував вистави для дітей та дорослих, концертні номери, зустрічався зі славутичанами на різних сценічних майданчиках міста, побував із творчими візитами у Чернігові та Києві. Вже кілька років ми плідно...

 

Ось і закінчився 2017-й. Наш театральний колектив весь цей рік репетирував і готував вистави для дітей та дорослих, концертні номери, зустрічався зі славутичанами на різних сценічних майданчиках міста, побував із творчими візитами у Чернігові та Києві. Вже кілька років ми плідно співпрацюємо з етнічними німцями Славутича (Центр німецької культури «Хофнунг», голова − Валерій Ніхельман).

Давня дружба зробила наші спільні виступи цікавішими, додала до української краси колорит німецької культури. Відбулося багато спільних творчих заходів. Це і навчання в «Академії театрального глядача» та «Школі третього віку», це і майстер-класи в Творчій майстерні «Відкрий свій талант», і участь етнічних німців у виставі «Чарівна сила поцілунку», і «Свято врожаю», «Веселі кошенята», «День матері», «Ліричне інтермецо» та багато-багато інших цікавих програм.

Нарешті здійснилася моя давня мрія − одержав путівку в життя спільний проект з театральною студією Недільної школи Свято-Іллінського храму (керівник − Тетяна Коровченко) та давніми друзями з «Хофнунгу». Понад 20 людей були зайняті у нашому першому творчому доробку. Це, на мій погляд, дуже вдалий крок співпраці різних культур, релігій, людей. Маю надію, що проект «Віра. Надія. Любов» буде багатогранним та довготривалим.

За простими назвами культурно-мистецьких заходів стоїть праця акторів-аматорів, які нічого не одержують за свій нелегкий труд і довготривалі репетиції. Тому я дуже вдячна нашим глядачам за оплески та аншлаги, за квіти та добрі слова, які додають у складне життя самодіяльних творців (дорослих та дітей) наснаги та бажання готувати нові прем’єри.

Дякую усім, хто був поряд весь цей складний рік, творив, майстрував, допомагав, підбадьорював, готував костюми, учив тексти, погоджувався грати іншу роль за один день до прем’єри, робив з нами декорації, писав фонограми, ділився своєю апаратурою, підгодовував та зігрівав чаєм, розносив афіші, тихесенько сидів, очікуючи свого виходу, дарував частинку себе іншим, вірив і любив не себе в мистецтві, а мистецтво в собі!

Дякую тим, хто знайшов час ДО і ПІСЛЯ вистав підтримати нас, просто посміхнутися! Дякую усім, хто був поряд, витримав напружено-щільний графік усього року − навіть 1 січня! − та не загасив любов до театру.

Хай символ цього року збереже від напастей, відлякує всі біди, залікує всі душевні рани і принесе із собою тільки найвірніших друзів! Щиро бажаю справжнього собачого нюху в справах і відмінного здоров'я! З НОВИМ РОКОМ, ДРУЗІ! Нехай він буде добрим, мирним, щасливим і благополучним!

Тетяна БАКРІ-НІХЕЛЬМАН,
художній керівник театру «Добрий настрій»
відділу культури, національностей та релігій,
мультиплікатор BIZ Ukraine з театральної творчості