Візит Посла Латвійської Республіки до Славутича

21 грудня з дружнім традиційним візитом до дошкільного навчального закладу № 4 «Марите», що збудували для Славутича латвійські будівельники завітали поважні гості з Посольства Латвійської Республіки: Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні...

 

21 грудня з дружнім традиційним візитом до дошкільного навчального закладу № 4 «Марите», що збудували для Славутича латвійські будівельники завітали поважні гості з Посольства Латвійської Республіки: Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні, другий секретар Андрейс Карповічс, радник, заступник голови Місії Ірена Путниня, віце-консул, другий секретар Генрих Давидоніс.

До речі, такі візити, напередодні Новорічних свят, до дитячого садочку вже стали доброю традицією для Посольства.

Вихованці ДНЗ «Марите» підготували для гостей різдвяно-новорічні привітання. Малюки співали й танцювали. Юріс Пойканс привітав всіх присутніх зі святом і подарував дітям солодкі подарунки, які власноруч збирали учні латвійської школи у м. Києві.

Візит пройшов у дружній, теплій атмосфері. Гості із задоволенням оглянули оновлене приміщення першого класу. Вчитель Галина Коробкуч розповіла про впровадження засад Нової української школи. Секретар міської ради Володимир Борисов подякував гостям за співпрацю, а вихованцям і педагогам закладу побажав творчих успіхів.

У це же день представники Посольства ознайомилися із Славутичем та провели робочу нараду з міським головою Юрієм Фомічевим. Позитивним є налагодження дружніх стосунків з містом Айскаукле. Намічені і конкретні кроки подальшого співробітництва Славутича з Посольством Латвії в Україні.