«Межа» у ККК

27 грудня о 18:30 у Великій залі Кіноконцертного комплексу відбудеться пергляд фільму "МЕЖА". Це перша україно-словацька картина. Зйомки фільму проходили на території України, Словаччини та Чехії. Нагадаємо, що режисер фільму "Межа" Петер Бебьяк отримав Кришталевий глобус за кращу...27 грудня о 18:30 у Великій залі Кіноконцертного комплексу відбудеться пергляд фільму "МЕЖА"


Це перша україно-словацька картина. Зйомки фільму проходили на території України, Словаччини та Чехії.
Нагадаємо, що режисер фільму "Межа" Петер Бебьяк отримав Кришталевий глобус за кращу режисерську роботу 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

 

Рівень фільму підтвердили касові збори у Словаччині. Там стрічка стала найкасовішим словацьким фільмом за всю історію їхнього кінопрокату. За 7 тижнів «Межа» зібрала у словацькому прокаті понад 1,8 мільйона доларів при бюджеті в 1,5 мільйона доларів (варто зазначити, що з Державного агентства України з питань кіно на фінансування фільму виділили 19% від загальної суми).

20 вересня 2017 року Словацький Оскарівський Комітет обрав «Межу» претендентом від Словаччини на 90-ту церемонію вручення кінопремії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».