Не будьте байдужими до свого міста!

Кожен житель Славутича щодня стикається з тією або іншою проблемою в благоустрої міста, і яка з цих проблем його не влаштовує. Відкритий люк, сміттєве звалище, яма на дорозі, графіті на стінах – усе це справляє негативне відчуття в кожного мешканця та залишає неприємне враження в небайдужих людей.

 

Кожен житель Славутича щодня стикається з тією або іншою проблемою в благоустрої міста, і яка з цих проблем його не влаштовує. Відкритий люк, сміттєве звалище, яма на дорозі, графіті на стінах – усе це справляє негативне відчуття в кожного мешканця та залишає неприємне враження в небайдужих людей. Кожен із нас розуміє необхідність виправлення такої ситуації, але не всі знають, як це зробити ефективно та до кого звернутись.
Варіантів, як і завжди в житті буває, існує декілька, щонайменше – два. Перший: щодня, буркочучи про "бездіяльність", проходити повз проблему. Другий: добитися того, щоби люди, відповідальні за дотримання порядку на відповідній територіїї, дізнались про цю проблему, оперативно її усунули, і щоби результат їх роботи всіх улаштував.
Тих, хто вибирає другий варіант, досить багато. І саме для них розпочала працювати нова інформаційна система «100 дрібниць», яка стала складовою частиною офіційного порталу славутицької міської громади. Ця система є ефективним механізмом взаємодії та отримання зворотнього зв’язку між мешканцями міста, міською владою та організаціями, відповідальними за благоустрій міста. Кожен славутичанин має можливість повідомити про виявлені негаразди через сайт або за допомогою мобільного додатку контролювати хід її вирішення. Усі проблеми спеціальними значками висвічуються на мапі міста. Жителі, таким чином, можуть наглядно побачити як самі неблагополучні місця, так і найблагополучніші. Також можна проголосувати за проблеми, що турбують найбільше, тим самим підвищивши їх рейтинг для виконання.
У рамках підготовки доповнень до міської програми з благоустрою «100 дрібниць» на 2012–2015 рр. на сайті проводиться голосування пріоритетності заходів із поліпшення благоустрою для внесення їх до програми. Кожен славутичанин може висловити свою думку шляхом голосування до 31.01.2014 р. та визначити найбільш пріоритетні заходи. Після завершення голосування і його аналізу в заходах програми та її фінансуванні робиться уточнення.
Запрошуємо всіх славутичан брати участь у поліпшенні благоустрою нашого міста! Все, що потрібно зробити для цього, це зайти на сайт http://e-slavutich.gov.ua/100Things та стати активними користувачами системи.
Давайте не будемо байдужими до свого міста – і воно не буде байдужим до нас!

Інформаційний відділ Славутицької міської ради