Поліція за день затримала три групи нелегальних туристів у Чорнобильській зоні

Українська поліція в неділю, 15 жовтня, затримала в зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції три групи сталкерів. Двоє із затриманих виявилися громадянами Росії. Про це повідомила поліція Київської області. "Першу групу сталкерів, яка складалася з 4-х молодиків...

В одній з них виявилися двоє громадян Росії.

Українська поліція в неділю, 15 жовтня, затримала в зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції три групи сталкерів. Двоє із затриманих виявилися громадянами Росії.

Про це повідомила поліція Київської області.

"Першу групу сталкерів, яка складалася з 4-х молодиків, виявили в районі поста "Терехи". Другу - у відселеному місті Прип'яті. Туди в обхід контрольно-перепускних пунктів проникли троє хлопців. Третю групу сталкерів, які незаконно проникли на територію зони відчуження, правоохоронці виявили в районі відселеного села Залісся. Там затримали п'ятьох молодиків, серед них двоє громадян Росії: 24-річний мешканець Москви і 28-річний мешканець Санкт-Петербурга", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

На порушників склали адмінпротоколи за ст.46-1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" Кодексу України про адміністративні правопорушення.