Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

«Далі буде...» − благодійна виставка-продаж картин Віктора Одиниці триває

Усі охочі славутичани мали змогу в День міста завітати до міського Краєзнавчого музею на благодійну виставку-продаж картин директора Славутицького соціально-психологічного центру Віктора Одиниці. Автор виставки не має спеціальної художньої освіти – за фахом він психолог, має...

 
Усі охочі славутичани мали змогу в День міста завітати до міського Краєзнавчого музею на благодійну виставку-продаж картин директора Славутицького соціально-психологічного центру Віктора Одиниці.

Автор виставки не має спеціальної художньої освіти – за фахом він психолог, має також і юридичну освіту. З 1993 року пан Віктор мешкає та працює в Славутичі, очолює Центр, який надає соціальну, психологічну та правову допомогу учасникам АТО, членам їх сімей та багатьом іншим категоріям громадян.

Потяг до малювання має ще з дитинства, однак перші його живописні роботи були створені лише у 2015 році. Сьогодні в його доробку близько 35 картин. Це перша виставка Віктора Одиниці, хоча за неповних два роки його роботи вже розлетілись до Вроцлава, Запоріжжя, Києва, Сум та інших міст України. Головна тема виставки – захоплення гармонією і досконалістю природи, яка нас оточує. Тому головний жанр – емоційно забарвлений натюрморт та пейзаж. Позитивна емоційність картин – щедрого сонця, замріяних річок, дерев та квітів – все викликає в душі особливі почуття, відмінний настрій. Прекрасний, чистий і світлий живопис, повний любові до природи та людей, оптимістичний і життєстверджуючий! Особливо приємно вражають майстерністю виконання численні натюрморти з букетами квітів.

Виставка робіт художника – яскраве свідчення того, як образотворче мистецтво спонукає нас на прекрасні вчинки, адже ця подія є благодйною. Ось як про презентацію виставки написав сам її автор:

«Вчора відбулася презентація виставки. Дякую усім моїм друзям, які на неї завітали. Було трошки хвилююче та боязно, але мені здається, що все вийшло добре. Безпосередньо на виставці було придбано сім робіт. Сьогодні перші отримані кошти поступили на рахунок Олексія Бобчинця, учасника АТО, який зараз проходить реабілітацію та готується до протезування. Низько вклоняюсь та щиро вдячний всім, хто долучився до цієї акції! Є ще вісім робіт, які можна придбати, попередньо перерахувавши 20% вартості картини на рахунок бійця АТО 4149 4978 4110 9814».

Усі охочі мають змогу завітати на виставку, що працює на першому поверсі міського музею до 25 червня. Віктор Одиниця ще знаходиться в пошуках свого стилю, але в кожну картину вкладає власний погляд та почуття. Це музика душі, що очищує нас, навчає любити і прощати цей світ. Вітаємо автора з дебютом! А далі буде...
Мебли для родины