Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Фотограф отримав нагороду у Франції за зйомки в Славутичі

На фестивалі фотожурналістики Visa pour L'Image в Перпіньяні однією з найвищих нагород була відзначена серія знімків, присвячена молоді в українському місті Славутич. Премію Ville de Perpignan Rémi Ochlik Award отримав швейцарець Нільс Акерманн, йдеться на BirdInFlight,

 

На фестивалі фотожурналістики Visa pour L'Image в Перпіньяні однією з найвищих нагород була відзначена серія знімків, присвячена молоді в українському місті Славутич

Премію Ville de Perpignan Rémi Ochlik Award отримав швейцарець Нільс Акерманн, йдеться на BirdInFlight, передає Depo.ua.

Проект має назву "Білий ангел" і, за словами автора, ідея такої фотосесії зародилася досить спонтанно.

"Білий ангел" – це назва проекту і символ Славутича. Він є на одній з перших моїх фотографій, зроблених тут в 2012-му. На інтернет-форумі я побачив знімок статуї ангела, що лежала в гаражі, поки муніципальна влада збирали гроші на п'єдестал. Ходили чутки, що заради цього в місті іноді відключали електрику", – розповідає фотограф.

Згодом фотограф змінив концепцію свого проекту.

"Я приїхав в Славутич, щоб фотографувати радянську архітектуру, але знімки виходили шалено нудними. По-справжньому цей проект почався для мене в ту ніч, коли ввечері в парку я познайомився з Юлією. Вона була, мабуть, п'яна і цілувалася з хлопцем", – ділиться фотограф.

Детальніше про фотопроект Нільса Акермана читайте у матеріалі "В тени Чернобыля: как молодое поколение жителей Славутича исправляет радиоактивные ошибки прошлого!

Мебли для родины