Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

З Новим роком! Вітання в мерії Славутича

Тепло й сердечно вітаю вас зі світлими й радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – Новим роком та Різдвом Христовим! Ми входимо в новий відлік часу, оцінюючи й аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Шановні славутичани!

Тепло й сердечно вітаю вас зі світлими й радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, –
Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо в новий відлік часу, оцінюючи й аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Нехай в наступному році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості в завтрашньому дні!

Щиро зичу вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди! Нехай осяйна Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей! Нехай в кожній родині панує мир і спокій! Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь рідного Славутича й України! З Новим роком! З Різдвом Христовим!

                                                                                                                             Ваш міський голова Юрій ФОМІЧЕВ


Дорогие жители Славутича!

Поздравляю вас с Новым годом!
Желаю успехов во всех делах, финансового благополучия, побольше улыбок и крепкого здоровья!
Пусть 2017-й год принесет много радости и положительных эмоций!

Секретарь городского совета Владимир БОРИСОВ
Шановні cлавутичани!

За короткий історичний період Славутич пройшов надскладний, але достойний шлях становлення й розвитку. Чергові суспільні кризи знову психологічно тиснуть на нас і заставляють задавати питання: «Що робити?»
Відповідь одна:просто жити! Вірити, сподіватись і робити все можливе, щоби було кращеІ

Із Новим роком! Із Різдвом Христовим! Здоров'я, благополуччя, віри у краще майбутнє!

З повагою і шаною – В. УДОВИЧЕНКО
Мебли для родины