Нехай кожен день починається з добра!

Всесвітній день доброти – свято прояву добрих справ. Незалежно від того, скільки людині років, де вона живе і яка в неї професія, вона може зробити добро: побачити позитивне в складній ситуації, щоб надихнути інших; прислухатися до друзів і сім'ї; поділитися часом, енергією й засобами...

 

Кожна людина хоче, щоб у його житті були добрі, чуйні друзі, які зігрівають серце і вчинки яких радують душу. Щороку13 листопада відзначається Всесвітній день добра, який був започаткований 1998 року в Токіо, коли країни Тихоокеанського регіону та Англія вперше провели симпозіум під назвою «Всесвітній рух за доброту», а  пізніше до них приєдналися й інші держави.

Всесвітній день доброти – свято прояву добрих справ. Незалежно від того, скільки людині років, де вона живе і яка в неї професія, вона може зробити добро: побачити позитивне в складній ситуації, щоб надихнути інших; прислухатися до друзів і сім'ї; поділитися часом, енергією й засобами, щоб допомогти світу, в якому вона живе, стати кращою.

Зранку 11 листопада біля центрального входу в ДЗ «СМСЧ №5» працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Твори добро».Учасники акції вітали з Днем добра працівників медичної частини та жителів міста, пригощали усіх смачним українським узваром, цукерками з позитивними афоризмами, побажаннями здоров’я та доброго настрою, вітальними листівками. Працівникам центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдалося підняти настрій у перехожих, викликати добру посмішку. Адже кожному, завдячуючи такому простому вчинку, стає краще, а значить – і більше доброти в світі!

Приєднуйтеся і ви до цього доброго, чудового свята. Це так просто: посміхніться перехожому, обійміть батьків, зробіть комплімент колезі або керівнику, подаруйте квіти сусідці чи незнайомці, зателефонуйте другу/подрузі і скажіть йому/їй добрі слова , переведіть бабусю через дорогу, змайструйте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя... І цей список можна продовжувати довго, все це займе мало часу і зусиль, але результат буде колосальним! Важливо пам'ятати, що такими справами – проявами чуйності, симпатії, щедрості, дружелюбності, любові, благородства – ми вчимо робити добро і наших дітей. Звичайно ж, бажано творити добро щодня, а не лише в це свято.

Висловлюємо подяку працівникам Соціально-психологічного центру, ініціативній групі Всеукраїнського руху «Жінки за мир» за фінансову підтримку, співучасть та допомогу в проведенні акції.


Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
(Московський кв-л, 1, тел.: 2-11-15, 3-01-80)