Завантаження ...
Новобудови Києва

Наши ветерани самбо – другі у світі

З 21 по 25 жовтня в місті Пореч (Хорватія) пройшов чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів (ветеранів). Збірну команду Славутича представляли ветерани боротьби самбо спортивного клубу «Атом», майстри спорту України, багаторазові чемпіони та призери України, світу та Європи...

З 21 по 25 жовтня в місті Пореч (Хорватія) пройшов чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів (ветеранів). Збірну команду Славутича представляли ветерани боротьби самбо спортивного клубу «Атом», майстри спорту України, багаторазові чемпіони та призери України, світу та Європи: Дмитро Делікатний, Михайло Ковальов, Іван Сеньков, Микола Скрипов (їх (тренер – Валентин Копилов).

У змаганнях брали участь представники 14 країн світу, а це – понад 200 борців. Усього було розігнано 45 комплектів медалей в різних вагових категоріях.

У черговий раз свою майстерність на змаганнях найвищого рівня на борцовському килимі продемонстрували славутицькі ветерани боротьби самбо – Михайло Ковальов (74 кг) став володарем срібної нагороди, а володарями бронзових медалей – Микола Скрипов (68 кг) та Іван Сеньков (100 кг). Дмитро Делікатний (82 кг) посів V місце.

У загальному заліку збірна команда України посіла 2-е місце, поступившись команді Росії, 3-є місце дісталось команді Казахстану.

Вітаємо наших ветеранів та бажаємо подальших вдалих стартів!