Прокурор Київщини закликає місцевих мешканців утриматися від радикальних рухів та зберігати спокій

Ситуація в країні напружена. Велике занепокоєння викликають постійні намагання окремих осіб та угрупувань дестабілізувати та радикалізувати ситуацію на Півдні й Сході країни.

Володимир Бабенко
Ситуація в країні напружена. Велике занепокоєння викликають постійні намагання окремих осіб та угрупувань дестабілізувати та радикалізувати ситуацію на Півдні й Сході країни. Сьогодні там лунають постріли, є загиблі і поранені. У складних умовах, що склалися в нашій державі, прошу вас проявити відповідальність, утриматися від радикальних рухів і закликів та зберегти мир у нашому регіоні.

Саме від витримки й громадянської позиції сьогодні, як ніколи, залежить теперішнє й майбутнє нас, наших близьких і всієї України. Зважаючи на це, прошу вас у будь-яких обставинах проявляти розважливість і терплячість, аби не стати жертвами провокацій, які можна очікувати під час святкування Дня Перемоги та проведення виборчої кампанії.

Бережіть і шануйте найважливіше – людське життя. Ще раз закликаю оберігати єдність і злагоду. Я певен, що тільки разом ми зможемо зберегти мир та спокій на нашій Батьківщині.


Володимир Бабенко,
Прокурор Київської області