Тижневі новини виконавчого комітету Славутицької міської ради

10 жовтня в залі засідань виконкому відбулися: нарада міського голови Ю. К. Фомічева з керівниками відділів та управлінь виконавчого комітету Славутицької міської ради та загальноміська нарада з керівниками комунальних підприємств, міських установ та організацій.

 
10 жовтня в залі засідань виконкому відбулися: нарада міського голови Ю. К. Фомічева з керівниками відділів та управлінь виконавчого комітету Славутицької міської ради та загальноміська нарада з керівниками комунальних підприємств, міських установ та організацій.

Основне питання, що розглядалося на нараді, було пов’язане з початком опалювального сезону в Славутичі. Рішенням виконавчого комітету №403 від 22.09.2016 затверджено «Порядок запуску системи опалення в м. Славутич в осінньо-зимовий період 2016–2017 рр.», прийнято до виконання також розпорядження міського голови №145 «Про початок опалювального сезону» від 10.10.2016. За умови відновлення газопостачання на центральну міську котельню планується запуск теплової енергії на об’єкти соціально-побутового призначення та житловий фонд міста з 14 по 19 жовтня. Під час загальноміської наради керівники доповідали про готовність закладів, установ, підприємств до початку опалювального сезону.

На час несприятливих погодних умов призупинено зовнішні ремонтні роботи. Ліквідовано загрозу обвалу спортивного комплексу «Олімпієць». Проведено складні, унікальні роботи з відновлення опорних арок. За три тижні спортивний комплекс буде запущений в експлуатацію. Завершується робота над проектною документацією по Московському ФОКу і є можливості відновити роботу комплексу. Здійснено заміну вікон у ПДЮТі.

Продовжуються встановлюватись теплолічильники. Завершено їх встановлення у Київському та Чернігівському кварталах, тривають роботи у Московському та Вільнюському кварталах.

Управлінням інфраструктури та капітального будівництва надіслано три повідомлення про зміну даних у зареєстрованих деклараціях до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Київській області: капітальний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартальних проїздів Київського кварталу біля будинків №№4, 7, 11, 83, 105; капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду вулиці Військових будівельників на перехресті з проїздом Каштановим; капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги Славутич – Якір. Організовано осінній місячник благоустрою «Славутицька толока».

Управлінням економіки та соціального розвитку перевірено та передано для погодження до юридичної служби проект «Положення про будинковий комітет «Київський». Створено переліки реалізованих та запланованих інвестиційних проектів на території м. Славутич.

У загальноосвітніх навчальних закладах розпочався I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 базових дисциплін. Триває відкритий конкурс на отримання грантів міського голови. З 12 жовтня реалізується проект «Вивчаємо українську». З 8 жовтня на базі ЗОШ №2 розпочато екстернатну форму навчання. Завершено роботу з формування планової мережі навчальних закладів міста на 2017/2018 навчальний рік. Проводиться робота щодо аналізу зайнятості учнів 1–11-х класів позашкільною діяльністю.

До управління соціального захист
у звернулися із заявами щодо призначення усіх видів державних соціальних допомог та пільг 138 осіб, в тому числі 107 – за призначенням житлово-комунальної субсидії, 7 жителів, віднесених до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, написали заяви на отримання санаторно-курортної путівки.

Складною є ситуація щодо фінансування СМСЧ №5. Питання вирішується на рівні уряду країни.

За минулий тиждень до місцевої поліції надійшло 69 повідомлень, із них 13 включено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Складено 25 адміністративних протоколів.

Службою у справах дітей та сім’ї
обстежені житлово-побутові умови 15 сімей із дітьми. 5 та 6 жовтня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Відділом державної реєстрації прийнято 191 відвідувач. Зареєстровано 5 фізичних осіб-підприємців щодо 2 фізичних осіб-підприємців проведено державну реєстрацію змін до відомостей, які містяться в ЄДР, стосовно однієї фізичної особи-підприємця проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності. Зареєстровано та внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 13 прав власності.

Відділ інформації