Час знімати кіно

Кіно - наймолодший вид мистецтва. Славутич - наймолодше місто в Україні. Молодь знає про своє місто те, чого не знає більше ніхто. З цього точно можна зробити кіно! Фестиваль "86" запрошує юних славутичан і славутичанок до участі в кіноурбаністичному експерименті. Ми шукаємо несподівані...

 
Кіно - наймолодший вид мистецтва. Славутич - наймолодше місто в Україні. Молодь знає про своє місто те, чого не знає більше ніхто. З цього точно можна зробити кіно!

Фестиваль "86" запрошує юних славутичан і славутичанок до участі в кіноурбаністичному експерименті. Ми шукаємо несподівані теми, цікавих героїв і новий погляд на місто. А також - молодих режисерів і режисерок, які мають що розказати світові.

У рамках проекту відбудеться серія лекцій, майстер-класів та практичних занять з режисури та кіновиробництва. Найцікавіші ідеї будуть перетворені в короткі фільми і ввійдуть в кіноальманах "Славутич, я люблю тебе".

Для участі в майстерні "Славутич, я люблю тебе!" треба заповнити аплікаційну форму за посиланням http://bit.ly/2dGt5M6. Кінцевий термін - 15 жовтня. Додаткова інформація - info@86.org.ua, 050 709 26 20.