У Чернігові військові зможуть безкоштовно навчатися

У Чернігівському національному технологічному університеті відбудуться безкоштовні курси з професійної перепідготовки військових, звільнених в запас, учасників АТО та членів їх родин за програмою «Інтернет технології в бізнесі та WEB дизайн». Учасниками курсів можуть стати:


У Чернігівському національному технологічному університеті відбудуться безкоштовні курси з професійної перепідготовки військових, звільнених в запас, учасників АТО та членів їх родин за програмою «Інтернет технології в бізнесі та WEB дизайн».


Учасниками курсів можуть стати:

-військовослужбовці ЗСУ, Міністерства внутрішніх справ, СБУ, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, ДСНС, які мають вислугу не менше 10 років і звільненні в запас впродовж 7 років;
-військові, які підлягають звільненню у 2016 році;
-бійці АТО, члени їх родин.
Зазначимо, що учасники курсів з професійної перепідготовки повинні мати вищу освіту (не нижче «бакалавра»).
Навчання розпочнеться з 15 вересня і триватиме до кінця грудня.

Курси організовуються в рамках проекту «Норвегія-Україна», який реалізовується в нашій державі з 2003 року. За 13 років свого існування проект став одним з наймаштабніших міжнародних проектів в Україні.
Учасниками проекту вже стали більше 6000 військовослужбовців та членів їх сімей зі всієї країни.

Після завершення професійної перепідготовки учасники отримають:

-спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії;
-спільний сертифікат університету NORD та ЧНТУ;
-свідоцтво про підвищення кваліфікації ЧНТУ;

За додатковою інформацією та для запису в групу, необхідно до 29 серпня зателефонувати координатору проекту Тетяні Іванівні Коленіченко за телефоном 096-21-33-816 або 093-51-65-856.