«Пізнавай місто у грі!»

У міському парку Славутича розпочалася дитяча програма літньої школи – урбаністичний табір «Гра в міста», організований для юних славутичан Центром міської історії (м. Львів) за сприяння міського методичного центру управління освіти і науки Славутицької міської ради. «Пізнавай місто у грі!» – це провідна ідея...У міському парку Славутича розпочалася дитяча програма літньої школи – урбаністичний табір «Гра в міста», організований для юних славутичан Центром міської історії (м. Львів) за сприяння міського методичного центру управління освіти і науки Славутицької міської ради. «Пізнавай місто у грі!» – це провідна ідея програми, що триватиме до 10 липня для дітей 7–11 років та підлітків 12–16 років.

Для юних експертів місто перетвориться на майданчик для відкриттів, натхненних досліджень, веселощів та розваг. Зокрема, діти створюватимуть освітні ігри, карти, путівники, комікси, інтерактивні мапи про місто Славутич, братимуть участь у квесті та міських прогулянках. Цей проект є експериментальним, адже під час роботи урабністичного табору дорослі передадуть керування у руки дітей. Організатори не роблять проект для дітей, вони прагнуть створити проект, де думка малих та великих мешканців міста буде важливою, почутою і врахованою.

«Про місто для міста» – окремий напрям роботи табору для підлітків. Під час програми учасники розроблятимуть альтернативний путівник містом «Славутич від А до Я», створять захоплюючу міську гру та інтерактивну цифрову мапу. Для юних експертів це буде чудова нагода висловити свою думку, спробувати реалізувати власний проект, пройшовши всі етапи: від ідеї до логістики, організаційних питань і, зрештою, реалізації. Ці заняття відбуватимуться щодня з 11.00 до 14.00 з 5 по 9 липня.
Юні славутичани та гості міста візьмуть участь у «ССС»: Великій міській грі для маленьких жителів Славутича» – це гра для дітей віком 7–11 років. За думкою авторів квесту, місто – неймовірне й багатогранне, воно складається з різних фрагментів. Історія, архітектура, економіка, спорт, люди, культура, освіта – елементи, що його творять. Наймолодша генерація мешканців – супергерої, від яких залежить майбутнє. Учасникам потрібно буде пройти всі станції, виконати завдання, назбирати всі необхідні сили та отримати ключ від міста. На учасників чекає багато ігор, творчих завдань та веселощів. Квест відбудеться 10 липня (неділя) з 11.00 до 16.00 та завершиться спільним пікніком.

«Територія настільних ігор» – частина програми, яка відбуватиметься щодня з 16.00 до 18.00 у центральному парку, на галявині біля скейтпарку, де діятиме майданчик із міськими настільними іграми.

Якщо у вас виникнуть питання та пропозиції, просимо звертатись!

Контактна інформація:
Христина Бойко, координаторка освітніх програм Центру міської історії, 097-209-92-67,
Арина Старовойтова, завідувачка методцентру управління освіти і науки, 050-900-94-74.