Завантаження ...

У Івана Дорна під час концерту в Москві стався конфуз

З Іваном Дорном трапився конфуз на сцені в Москві. Неприємний інцидент стався на фестивалі Bosco Fresh Fest. Через затримку під час співу британського співака Kwabs, виступи Дорна перенесли. Але співак вийшов на сцену пізніше призначеного часу. Організатори вирішили покарати артиста...

 
Дорна покарали організатори

З Іваном Дорном трапився конфуз на сцені в Москві. Неприємний інцидент стався на фестивалі Bosco Fresh Fest. Через затримку під час співу британського співака Kwabs, виступи Дорна перенесли. Але співак вийшов на сцену пізніше призначеного часу. Організатори вирішили покарати артиста, відключивши звук через правила парку (можна звучати до 23:00), повідомляє Корупція.Стар

На сторінці в Instagram співачка Поліна Гагаріна, яка стала гостею фестивалю, розповіла в деталях про виступ Дорна. Гагаріна зазначила, що публіка співала разом з Іваном.
“Вітрянка почала відступати потихеньку, тому сина забрав тато, а ми зрозуміли, що повинні встигнути на #boscofreshfest, особливо на Kwabs і Дорна! Отже, про Kwabs, скажу, що у нього неймовірний оксамитовий тембр і я почула свої улюблені 3 пісні, особливо “Perfect ruin”, але враження трохи зіпсував звук! Бочка “ухала” прямо в груди, від цього було важко концентруватися на вокалі, який хотілося почути в повній мірі!

А потім був Дорн і я розтанула. По-перше, як його приймали! Це щось! Люди були готові до всіх його експериментів, якими він вчора дивував в кожній пісні, а коли відключили звук через правила парку (можна звучати до 23:00), публіка заспівала пісню буквально за нього і Ваня сказав, що не забуде цього ніколи! Це дійсно було дуже зворушливо і мені навіть здалося, що він не стримав сліз! Ваня приїхав з великою кількістю музикантів, скрипки, духовою секцією і змінив звучання всіх пісень! Це був синтез фанку і ейсід-джазу. Десь мені чувся Хербі Хенкок, десь одна з моїх найулюбленіших груп, Інкогніто, і все це було неймовірно смачно і музично, а сам Ваня купався в імпровізації і свінгу!

Головне! Що складність музики нікого не лякала, а тільки розпалювала інтерес, як же прозвучить наступна пісня! Я написала Вані особисто, але і тут хочу ще раз захопитися і зізнатися в музичній любові! Він її вчора відчув від усіх, його просто не відпускали!”
– поділилася зірка.

мрия