Мовний літній табір «Веселка»/«School summer camp «Rainbow» у Славутичі розпочав свою роботу

06 червня відкрився мовний літній табір «Веселка»/«School summer camp «Rainbow» у Славутицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради. Табір працює за підтримки Громадської організації GoGlobal, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і...

 

06 червня відкрився мовний літній табір «Веселка»/«School summer camp «Rainbow» у Славутицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради.

Табір працює за підтримки Громадської організації GoGlobal, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft та Славутицької міської ради, батьківської громади міста.

Урочисте відкриття відбулося за участі начальника управління освіти і науки Славутицької міської ради Наталії Швець та заступника міського голови Славутицької міської ради Олександра Линкевича, а також волонтерки проекту «GoGlobal camps» Bіllur Lrmak з Туреччини. Разом із директоркою школи Оленою Резан гості привітали дітлахів з такою чудовою нагодою краще вивчити англійську мову та пов’язали символічні стрічки на руки усім учасникам табору.

Лише 150 українських шкіл за результатами мотиваційного конкурсу отримали статус «GoGlobal camps». Серед них й Славутицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4! Дитячий пришкільний табір з поглибленим вивченням англійської мови «Rainbow» протягом двох тижнів відвідуватиме 31 дитина від 8 до 12 років.

З малечею працюватимуть учителі англійської мови та учні-волонтери цієї школи. Так, до прикладу, Валентина Зінченко, одна з учительок школи, пройшла потужне каскадне навчання щодо роботи у таборі: вона відвідала кілька практичних семінарів з організації та проведення літніх мовних таборів GoCamps у м. Біла Церква, у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», та у м. Києві, в «America House».

Та головною перевагою «School summer camp «Rainbow» у Славутичі є те, що з дітьми працює волонтер проекту «GoGlobal camps» Bіllur Lrmak (Биллур Лрмак). Вона приїхала до України з Туреччини, досконало володіє англійською мовою, є студенткою юридичного факультету Стамбульського університету.

Табір працюватиме до 17 червня. Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим. Успіху тобі, «Rainbow»!

Старовойтова Арина, координатор проекту
GoGlobal camps у м. Славутичі