Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Збірна ветеранів українського футболу зіграла з командою ЧАЕС

Славутич зустрів збірну трохи прохолодною погодою та спортивним настроєм – біля стадіону, де відбувався матч збірної з працівниками Чорнобильської станції проходив легкоатлетичний марафон. Славну футбольну команду ветеранів зустрів віце-президент Національного олімпійського комітету Микола Томенко...

 
Після візиту до Вишневого та участі у благодійному турнірі, присвяченому 30-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, національна збірна серед ветеранів наступного дня вирушила в наймолодше місто України – Славутич, яке було збудоване після Чорнобильської трагедії.

Це місто було обрано не випадково, більшість його населення – колишні мешканці Прип'яті, які продовжують працювати на Чорнобильської атомної електростанції, займаючись питаннями поточної експлуатації, супроводом робіт зі створення інфраструктури для виведення ЧАЕС з користування, виконанням робіт з перетворення об'єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему.

Славутич зустрів збірну трохи прохолодною погодою та спортивним настроєм – біля стадіону, де відбувався матч збірної з працівниками Чорнобильської станції проходив легкоатлетичний марафон. Славну футбольну команду ветеранів зустрів віце-президент Національного олімпійського комітету Микола Томенко, який свого часу очолював Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Він подякував збірній за те, що вона завітала до Славутича та розказав зіркам спорту про плани щодо об'єкту «Укриття».

Після цього відбулась безпосередньо спортивна частина – на яку завітали нинішній міський голова Славутича Юрій Фомичев та колишній мер – Володимир Удовиченко, віце-президент Федерації футболу України Василь Орлецький, представники місцевих ЗМІ та вболівальники! Матч видався надзвичайно видовищним – команди грали в атакувальний футбол, сповнений великою кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд. Та досвід та майстерність далися взнаки — перемогу в матчі святкувала саме ветеранська збірна – 2:1 на її користь.

 
Мебли для родины