Завантаження ...
Новобудови Києва

Турнір по стрибкам на батуті

На базі Київського фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімп» з 25 по 26 березня пройшов традиційний Всеукраїнський турнір зі стрибків на батуті, приурочений пам’яті Героїв Чорнобиля та 30-м роковинам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У змаганнях прийняли участь юнаки та дівчата...

У змаганнях прийняли участь юнаки та дівчата 1999–2003, 2004–2005, 2006–2007 років народження, команди: «ДЮСШ-4» (Київ), «КДЮСШ» (Славутич), «ДЮСШ-1» (Київ), команда ПП «Савельєв В.К. ФСТ «Спартак» (Славутич), ДЮСШ «АКРОСПОРТ» ФСТ «Україна» (Київ).

Змагання урочисто відкрили завідуюча відділом молоді та спорту Шаніна Л. М. та директор КДЮСШ Жема І. М., які побажали юним батутистам високих спортивних здобутків на славутицькому батуті та вшанували хвилиною мовчання героїв, які захистили світ ві Чорнобильської катастрофи.

Даний турнір став майданчиком для розкриття талантів та майстерності його учасників. Атмосферу заходу створювало щире прагнення юних батутистів показати свою майстерність глядачам, чого вони навчилися, займаючись у залах із тренерами.

По завершенню фінальної частини змагань відбулось нагородження чемпіонів та призерів турніру в кожній віковій групі. В урочистій церемонії нагородження брали участь: головний спеціаліст відділу молоді та спорту, майстер спорту СРСР Олександр Ступа, заслужений тренер України Тетяна Штаба (Київ), заслужений тренер України Володимир Савельєв. Вони подякували командам за участь у турнірі, побажали нових спортивних досягнень, а також висловили сподівання, що гості з інших міст, які упродовж двох днів проживали в Славутичі, чудово провели свій час і обов’язково приїдуть до нас наступного року.

Чемпіонами та призерами збірних команд Славутича у вікових групах серед юнаків стали:

II місце – Софія Аларова.

За програмою синхронних стрибків серед юнаків золоті нагороди виборов дует Михайло Котяш – Андрій Шкуліпа, серед дівчат: Валерія Пустотіна –Анастасія Тарасенко – I місце, Ганна Горшунова – Софія Аларова – II місце.

За словами заслуженого тренера України Володимира Савельєва, ці змагання стали підготовчим етапом до першості України, яка відбудеться в Києві з 25 по 27 травня. Переможці та призери змагань у кожній віковій групі були нагороджені медалями та грамотами відповідних ступенів від відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради. Вітаємо всіх учасників, фіналістів та славутицьких батутистів-чемпіонів та призерів турніру!