Година Землі

У суботу, 19 березня 2016 року о 20:30 люди по всьому світі вимикають світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

 
У суботу, 19 березня 2016 року о 20:30 люди по всьому світі вимикають світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилися світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2015 році Година Землі перетворилася у найбільший у світі природоохоронний рух – приєдналися 7000 міст у 172 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі: Київ, Одеса, Львів і звичайно Славутич.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності користі щоденних дій кожного громадянина, підприємств, уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному славутичанину зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації України.

Запрошуємо підприємства різних форм власності, жителів нашого міста приєднатися до акції Година Землі!


Відділ інформації