Звернення міського голови міста Славутича, президента всеукраїнського громадського об’єднання «Клуб мерів», члена місцевих та регіональних влад Європи

Добродії українці! Факт жорстокого побиття журналістки, активістки Євромайдану Тетяни Чорновол - не може залишити кожного з нас без хвилювання, співчуття, супротиву й осудження. Хто це зробив? Що це? На мій погляд – зробили це нелюди.

Владимир Удовиченко

Добродії українці!

Факт жорстокого побиття журналістки, активістки Євромайдану Тетяни Чорновол - не може залишити кожного з нас без хвилювання, співчуття, супротиву й осудження. Хто це зробив? Що це? На мій погляд – зробили це нелюди. А причиною всього того є критичний стан відносин українського суспільства, сучасної політики і політиканства, що призвели до чергового розбрату, зневіри, зневаги один до одного, ненаситної жадоби до влади декого. Без сумніву, громадянське протистояння досягло критичної межі.
Вважаю за необхідне як найскоріше розкрити цей злочин, дати йому оцінку з точки зору кримінальної відповідальності, що дуже важливо, і суспільну оцінку в цілому. Моя людська свідомість вимагає і чекає від відповідних органів державної влади відповідних дій.
Відчуваю усіма фібрами душі, пріоритетом державної політики в цю скрутну, лиху годину повинні стати дії, що об’єднають націю, народи Сходу і Заходу, Центру, Півночі і Півдня. Головною з них, на мій погляд, є безумовно Євроінтеграція, як найскоріше підписання угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом, дякуючи російському народові за підтримку, в цей нелегкий час.
Думаю - зрозуміло одне, Україна, з урахуванням дуже короткого, лише 22-річного досвіду державності Є В НЕБЕЗПЕЦІ. Ми - перед прірвою. Зупинімось! Схаменімось! Переосмислимо! Разом шукаймо майбутнього для нинішніх поколінь і для прийдешніх.
Переконую і переконаний - конче необхідно зрозуміти, перепустити через свою душу істину: якій бути нашій неньці УКРАЇНІ - залежить від кожного з нас!


З вірою, надією, і любов’ю
Володимир Удовиченко