Завантаження ...

Команду зі Славутича відібрано до «Демократичної школи»

Із приємністю повідомляємо, що команду Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради відібрано до участі в першому циклі Всеукраїнської програми освіти з демократичного громадянства «Демократична школа», що започаткована Європейським Центром...

 

Із приємністю повідомляємо, що команду Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради відібрано до участі в першому циклі Всеукраїнської програми освіти з демократичного громадянства «Демократична школа», що започаткована Європейським Центром ім. Вергеланда (Осло, Королівство Норвегія), Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радою Європи та за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Програма спрямована на підтримку реформи в українській середній освіті та сприятиме демократизації врядування школами. Програма важлива для розвитку громадянських, демократичних та міжкультурних компетентностей у школі.

Міні-команда, яка складається з 4-х осіб, повинна буде взяти участь у повному циклі Програми, що триватиме з березня 2016 до травня 2017 року, а саме: візьме участь у тренінгу у березні 2016 року; оцінить ситуацію у школі та розробить план змін для втілення у 2016/17 навчальному році (квітень-травень 2016 р.); реалізує загальношкільний проект з метою демократизації шкільного врядування, включення принципів демократії та прав людини і їх вивчення у навчально-виховну роботу школи, а також поглиблення співпраці з громадою (2016/17 навчальний рік); тісно співпрацюватиме з експертами-консультантами, закріпленими за школою, у т.ч. допоможе в організації трьох спільних зустрічей/тренінгів у школі упродовж навчального року (фінансові витрати, пов’язані з їхнім проведенням, бере на себе Програма); проводитиме регулярну оцінку змін у школі та інформувати про її підсумки експертів Програми; буде співпрацювати та обмінюватися досвідом з іншими командами-учасницями Програми.

Бажаємо успіху у реалізації програми команді Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради!

мрия