Година Землі

У суботу, 29 березня 2014 року, о 20.30 люди по всьому світу вимикають світло на одну годину, Годину Землі, щоби показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

 
У суботу, 29 березня 2014 року, о 20.30 люди по всьому світу вимикають світло на одну годину, Годину Землі, щоби показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.
Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Година Землі була розпочата в 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилися світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії в 2009 році.
Година Землі 2013 року була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 152 країнах по всьому світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Гонконг, Ріо-де-Жанейро, Париж та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 40 міст та містечок, в тому числі Київ, Одеса, Донецьк і, звичайно, Славутич.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергозбереження, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання змін клімату і досягнення гармонії з природою.
Запрошуємо підприємства різних форм власності, жителів нашого міста приєднатися до акції Година Землі!

Тетяна БОЙКО