Новини з виконавчого комітету

16 листопада у виконавчому комітеті міським головою Фомічевим Ю.К. було проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та розширену нараду з керівниками міських установ та організацій. На нараді Юрій Кирилович надав інформацію про...

 

16 листопада у виконавчому комітеті міським головою Фомічевим Ю.К. було проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та розширену нараду з керівниками міських установ та організацій.

На нараді Юрій Кирилович надав інформацію про суспільно-політичну ситуацію.

• Події у Франції схвилювали весь світ. Скоєні терористичні акти є порушенням принципів європейської демократії. В Славутичі з цього приводу було приспущені прапори. Міською владою направлено лист-співчуття колективу СП «НОВАРКА».

• Відбувся другий тур місцевих виборів. Спостерігалася низька явка виборців по всій країні. Частина міст мала прогнозовані результати, але є міста де будуть проходити і судові процеси. Міським головою Чернігова обрано народного депутата України Владислава Атрошенко від Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

• 13 листопада Міністерством екології провело «круглий стіл» з проблем зони відчуження. Обговорювалися питання відзначення 30-ти річчя аварії на ЧАЕС, створення екологічного заповідника в 30-ти кілометровій зоні. З наукової точки зору зараз там відбуваються цікаві процеси з флорою та фауною, але як не прикро визнавати, головний чинник, що впливає на фауну це – діяльність людина.
Перспективним проектом залишається будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

• 9 листопада відбулося друге засідання Славутицької міської ради. З 26 депутатів 18 обрано вперше. Секретарем міської ради обрано Борисова В.В. Створено шість постійних комісій ради. Першим заступником міського голови обрано Шевченка В.В., заступником міського голови – Линкевича О.Б., керуючим справами виконкому – Скляра О.В. Утворено та затверджено склад виконавчого комітету. Затверджена структура та загальна чисельність виконавчих органів Славутицької міської ради.

• 21 листопада в місті пройдуть заходи до Дня Гідності та Свободи.

• З 7 листопада 2015 року вступив в дію закон про поліцію. Міською владою ведеться робота по створенню Славутицького відділу, а не відокремленого підрозділу Броварського відділу поліції.

• За інформацією КП «ЖКЦ» жителі міста отримали нові квитанції на сплату комунальних послуг. Загальну сума нарахувань 7 млн. грн. Актуальним залишається питання оформлення житлових субсидій. На сьогодні зареєстровано 1700 заяв на оформлення субсидій від жителів, призначено – 1321. В Ленінградському кварталі завершено встановлення тепло лічильників.

• За домовленістю із французькою фірмою в місто прибули кущі троянд, які будуть висаджуватися в грунт. Це дарунок місту та ЧАЕС до 30 річчя Чорнобильської катастрофи від відомої компанія «Meilland».

• 19 листопада о 17:30 відбудеться засідання Славутицької міської ради на яку винесено питання «Про реалізацію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та пропаганду їхньої символіки».

18 листопада відбулося засідання виконавчого комітету у новому складі. До порядку денного була включена низка питань та прийняті відповідні рішення. Розглянуто:

Про готовність житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років та стан сплати за житлово-комунальні послуги.

Про коригування тарифів на теплову енергію ТОВ «Комунтехсервіс.

Про затвердження звіту про оцінку комунального майна.

Про виконання зобов’язань за договорами оренди.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Про внесення змін до складу комісій з соціальних питань при виконавчому комітеті.

Про затвердження штатного розпису виконавчих органів Славутицької міської ради.

Про встановлення норм грошових витрат на харчування дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади в м. Славутичі Київської області.