Короткі новини з наради керівників міста

29 вересня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада керівників міських установ та організацій з в. о. міського голови, секретарем ради Фомічевим Ю.К.. Юрій Кирилович підвів підсумки проведення XXII Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси...

 
29 вересня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада керівників міських установ та організацій з в. о. міського голови, секретарем ради Фомічевим Ю.К.

Юрій Кирилович підвів підсумки проведення XXII Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості "Золота осінь Славутича-2015" та подякував всім організаторам за проведений на високому рівні захід.

Наголошено про особливу увагу та необхідність допомоги учасникам АТО. Соціально-психологічний центр перепрофілював роботу, та надає послуги військовослужбовцям із зони АТО та членам їх сімей. З 1 січня 2016 року урядом країни передбачається збільшення грошових виплат військовослужбовцям.

Особлива увага приділялася підготовки міста до опалювального сезону. У цьому році підключення тепла буде здійснювати протягом 5 днів, відповідно до розробленого плану. Готові вже паспорти будинків до осінньо-зимового періоду.

Найближчим часом КП «ЖКЦ» почне утеплення горищ. Завершуються ремонтні роботи в окремих будинках Тбіліського, Ленінградського кварталів.

Проводяться збори мешканців будинків по встановленню тепло лічильників.

Турбує рівень заборгованості квартиронаймачів за комунальні послуги. На вересень вона склала 9 114 тис. грн. По Добринінському кварталу заборгованість – 2 млн. грн. Нагальним залишається питання оформлення субсидій, призначено управлінням захисту населення - 891.

На жовтень заплановано місячник благоустрою та акцію «Посади дерево».

Заплановано розробити чітку систему організації виїзної торгівлі у місті на свята.
Пенсії виплачуються вчасно.

Управління інформації та електронного самоврядування