Завантаження ...

ЗОСя. Підсумки

Третій день XXII Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості "Золота осінь Славутича-2015". В ПДЮТ професійне журі підвело підсумки «Зосі». Конкурс-гра серед самоврядних шкільних організацій «Як стати мером». Гран - прі – Команда «Гарт»...

 

Третій день XXII Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості "Золота осінь Славутича-2015"

В ПДЮТ професійне журі підвело підсумки «Зосі».

Конкурс-гра серед самоврядних шкільних організацій «Як стати мером»

Гран - прі – Команда «Гарт» Славутицький ліцей (керівник Тетяна Алених)
ІІ місце – Команда "Майбутнє Славутича" ЗОШ №4 (м.Славутич) (керівник Ірина Чубук)
Команда «Дзиґа» м. Узин Білоцерківський район (керівник Зінаїда Литвин)
ІІІ місце – Команда " Авангард" Чернігівський колегіум № 11 (керівник Олена Зеленська)

Номінація «Фото»

Гран-прі – Команда Палацу молоді ім. Юліана Тувіма м. Лодзь (Польща) (керівник Йоланта Прошак)
ІІ місце – Команда «Каструля» Іверська загальноосвітня школа Донецька область (керівник Юпія Проц)
ІІІ місце – Команда «Пульс ліцею» Київський технічний ліцей м. Київ (керівник Діана Додатко)

Номінація «Преса»

Гран-прі – Газета «Стоп-кадр» Палац дитячої та юнацької творчості м. Славутич (керівник Ніна Скочко)
ІІ місце – Газета «Каструля» Іверська загальноосвітня школа Донецька область (керівник Віталіна Козієва)
ІІІ місце – Журнал «Дзиґа» Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості м. Узин (керівник Зінаїда Литвин)

Номінація «Преса»

Гран-прі –Телестудія «ЮП-Ньюс» Інформаційно-творче агентство «Юн-Прес» м. Київ (керівник Анна Полісученко)
ІІ місце – Медіацентр «Око» м. Кіровоград (керівник Олег Ліфер)
ІІІ місце – «Limpid Look Production» м. Київ (керівник Олексій Вовк)
Телестудія «Юнь» Інформаційно-творче агентство «Юн-Прес» м. Київ (керівник Богдан Петрик).

Вітаємо учасників та переможців XXII Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості "Золота осінь Славутича-2015" !
мрия