Завантаження ...

Військовий комісаріат призиває на службу

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 17 лютого 2015 року «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців...

 
Н А К А З

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА СЛАВУТИЦЬКОГО
МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ03.09.2015 м.Славутич № 46


Про призов громадян міста
Славутича на строкову військову службу восени 2015 року


На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 17 лютого 2015 року «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році». З метою якісного проведення призову громадян України на строкову військову службу


Н А К А З У Ю:
1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою6 м. Славутич, вул. Військових будівельників, 3а в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути в міський військовий комісаріат до 25.09.2015 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.

2. Явці на призовну дільницю м. Славутич для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1990-1997 р.н., в яких закінчилася відстрочка від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Оповіщення громадян, що підлягають черговому призову на строкову військову службу, провести персональними повістками через працівників житлово-комунального цеха, керівників підприємств, установ та навчально-виховних закладів до 20.09.2015 року.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м.Славутич, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю.ТВО військового комісара
Славутицького міського військового комісаріату
відокремленого підрозділу Київського ОВК
капітан Л.А.ПРИМАК

мрия